Centrum likwidacji szkód

Szkoda czasu na szukanie innych rozwiązań

Centrum Likwidacji Szkód+48 506 506 913

Nasze Centrum Likwidacji Szkód to nowoczesny ośrodek wyposażony w wysokiej klasy sprzęt pozwalający na kompleksową obsługę Twojego pojazdu i naczepy. Nasza załoga to profesjonaliści z doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych, dostawczych oraz naczep przy nawet najbardziej rozległych szkodach, dzięki którym skutecznie przywrócimy Państwa źródło dochodu do stanu sprzed kolizji.
Posiadamy autoryzacje VOLVO, MAN i IVECO, co oznacza, że spełniamy rygorystyczne wymagania Producentów w kwestii jakości i profesjonalizmu usług, a także wiedzy i doświadczenia. Likwidujemy szkody stosując technologię i zalecenia Producenta oraz korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

Komora lakiernicza

Dwusekcyjna, bezpyłowa komora lakiernicza SAIMA pozwala na dostosowanie wymiarów przestrzeni lakierniczej do gabarytu pojazdu i potrzeb klienta. System mieszalniczy wraz z najnowszym spektrofotometrem w rękach naszych doświadczonych kolorystów umożliwia bezbłędne dopasowanie odcieniu lakieru naprawianych powierzchni.

Naprawy blacharskie

Naprawy blacharskie

Wykonujemy naprawy nadwozi zarówno metodą tradycyjną, jak i spotterem blacharskim. Dokonujemy również wymiany poszyć, elementów konstrukcyjnych zarówno w pojazdach dostawczych, jak i ciężarowych.

Prostowanie ram

Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do napraw powypadkowych, diagnostycznych i eksploatacyjnych. Posiadamy urządzenia do prostowania ram oraz kabin samochodów ciężarowych i dostawczych amerykańskiej firmy Blackhawk.

Pojazd zastępczy

Centrum Likwidacji Szkód to nie tylko naprawa Twojego samochodu. Oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy, abyś zachował pełną mobilność i mógł kontynuować zlecenie, a Twój biznes nieprzerwanie się rozwijał.

Gwarancja jakości

Posiadamy autoryzacje VOLVO, MAN i IVECO, co oznacza, że spełniamy rygorystyczne wymagania Producentów w kwestii jakości i profesjonalizmu usług, a także wiedzy i doświadczenia. Stosujemy technologię Producenta i korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

Rozliczenie bezgotówkowe

Posiadamy umowy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co gwarantuje pełną i szybką obsługę procesu likwidacji szkód z możliwością rozliczenia bezgotówkowego. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci przy formalnościach i przeprowadzą przez cały proces.

Holowanie pojazdów +48 737 908 908

Oferujemy pomoc drogową w razie awarii Twojego samochodu o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Wystarczy jeden telefon, aby nasi pracownicy wyruszyli na pomoc. Odholujemy Twój pojazd ciężarowy lub dostawczy tam, gdzie potrzebujesz.

Holowanie samochodów ciężarowych

Samochody ciężarowe holujemy lawetą niskopodwoziową, dwuosiową dedykowaną do transportu pojazdów ciężarowych. Istnieje możliwość wynajęcia samej lawety.

Holowanie samochodów dostawczych

Do obsługi samochodów dostawczych używamy pojazdu specjalnego Iveco EuroCargo dedykowanego do transportu samochodów osobowych i dostawczych nieprzekraczających masy do 3.5 tony.