Centrum likwidacji szkód

Szkoda czasu na szukanie innych rozwiązań

Zgłoś szkodę Szybko i kompleksowo


Centrum Likwidacji Szkód to nowoczesny ośrodek, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt, przy pomocy którego przeprowadzimy obsługę Twojego pojazdu i naczepy zgodnie z technologią producenta. Dzięki naszej załodze profesjonalistów uzyskasz kompleksową naprawę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy częścią dużej firmy transportowej, z 30-letnim doświadczeniem i ogromnym taborem pojazdów wymagających nieustannej mobilności. Znamy zatem potrzeby naszych klientów i dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W przypadku szkód likwidowanych bez udziału Towarzystwa Ubezpieczeniowego, zaproponujemy Ci alternatywne rozwiązania, obniżające Twoje koszty i przyspieszające czas realizacji usług.

Dzięki autoryzacji VOLVO, MAN i IVECO możesz być pewien, że Twój pojazd będzie naprawiony
z zachowaniem wysokich standardów oferowanych przez producentów i przy zastosowaniu najnowszej technologii. Da Ci to pewność, że pojazd będzie naprawiony na bazie oryginalnych części, co pozwoli utrzymać gwarancję na pojazd i naczepę oraz zapewni bezpieczeństwo.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić


 

Komora lakiernicza

Dzięki dwusekcyjnej komorze lakierniczej, możemy dostosować wymiary powierzchni do gabarytu Twojego pojazdu. Dwie strefy umożliwiają nam lakierowanie dwóch ciągników jednocześnie – tym sposobem oszczędzamy Twój czas i pieniądze, pozwalając Waszym pojazdom szybciej wrócić do pracy.

Naprawy blacharskie

Naprawy blacharskie

Naprawimy nadwozie Twojego samochodu zarówno metodą tradycyjną, jak i przy użyciu specjalistycznych narzędzi blacharskich rekomendowanych przez Importera pojazdów. Wymienimy i naprawiamy uszkodzone poszycia oraz elementy konstrukcyjne, przywracając Twoje pojazdy do stanu sprzed powstania kolizji.

Prostowanie ram

Prostowanie ram

Posiadamy nowoczesny sprzęt do pomiaru i napraw uszkodzonych elementów konstrukcyjnych i nośnych pojazdu. Za sprawą systemu naprawczego Herkules Truck Hybrid wyprostujemy ramę i /lub kabinę Twoich samochodów, usuwając tym sposobem powstałe uszkodzenia.

Potrzebujesz dowieść do nas ciężarówkę?


Nie ma problemu!

Sprawdź

Holowanie pojazdów

+48 506 506 913

Dlaczego warto oddać pojazd w Nasze ręce?


Pojazd zastępczy

W Centrum Likwidacji Szkód nie tylko naprawisz swój samochód. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zorganizować pojazd zastępczy na czas naprawy, byś zachował pełną mobilność i mógł kontynuować wykonywane zlecenie. Dzięki temu Twoja firma będzie nieprzerwanie się rozwijać.

Gwarancja jakości

Autoryzacja VOLVO, MAN i IVECO gwarantuje, że spełniamy wysokie wymagania producentów w kwestii świadczonych usług, jak i posiadanej wiedzy. W przypadku naprawy Twojego samochodu możesz liczyć na to, że zastosujemy technologię producenta, wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne.

Rozliczenie bezgotówkowe

Posiadamy umowy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, przez co gwarantujemy Ci pełną i szybką obsługę Twojego zgłoszenia, z możliwością rozliczenia bezgotówkowego. Nasi specjaliści pomogą Ci przy formalnościach na każdym etapie procesu likwidacji szkody bądź naprawy.

Co zyskasz, naprawiając z nami ciężarówkę


 

 

Oferujemy pomoc drogową w razie awarii Twojego samochodu o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Wystarczy jeden telefon, aby nasi pracownicy wyruszyli na pomoc. Odholujemy Twój pojazd ciężarowy lub dostawczy tam, gdzie potrzebujesz.

  • Czas konieczny na zgłoszenie szkody,
  • Czas bezproduktywnego przestoju pojazdu,
  • Wysoką jakość świadczonych usług,

  • Otrzymasz gotowy do pracy środek transportu w możliwie najkrótszym czasie,
  • Utrzymasz gwarancję producenta pojazdu lub naczepy.

Poznaj popularne pytania


Jaki jest średni czas naprawy pojazdu w Naszym Serwisie?
  • Szkody drobne – 3 dni
  • Szkody średnie – 7-14 dni
  • Szkody duże – 30 dni
Czy rozliczamy naprawy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym?
Tak, istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego szkód na podstawie niezbędnych upoważnień i pełnomocnictw. (Zapłata VAT i potrącenia leżą zawsze po stronie zlecającego.)
Jesteście w stanie dostarczyć uszkodzony pojazd do własnego Serwisu?
Tak, transportujemy pojazd za pomocą lawety. Należy jednak pamiętać, że w przypadku rezygnacji z naprawy, klient pokrywa poniesione przez Serwis koszty transportu.
Czy istnieje możliwość odświeżenia pojazdu lub przygotowania do sprzedaży?
Tak, jesteśmy w stanie odświeżyć Państwa pojazd - dokonać polerowania niezbędnych elementów nadwozia. Przeprowadzamy również miejscowe drobne naprawy lakiernicze elementów (zaprawki lakiernicze). Oferujemy także usługę prania i czyszczenia elementów wnętrza pojazdu.

Pobierz formularz
zgłoszenia szkody komunikacyjnej

Pobierz