Mobilny serwis opon

Serwis opon

Kompleksowa obsługa opon dopasowana do Twoich potrzeb

Kompleksowa obsługa opon ciężarowych

Kompleksowa obsługa opon dopasowana do Twoich potrzeb

Oferujemy kompleksową obsługę kół i opon – od kontroli ciśnienia i wyważania po renowację felg. Prowadzimy depozyt opon oraz utylizację.
Dopasowujemy się do Ciebie, a do Twoich problemów podchodzimy z zaangażowaniem i pełną uwagą. Nasze doświadczenie i wiedza oraz szeroka oferta napraw kół i opon gwarantują, że rozwiążemy każdy Twój problem.
Stawiamy na profilaktykę, dlatego nadzorujemy Twoje opony w czasie rzeczywistym, aby od razu reagować na niepokojące sygnały. Dzięki temu opony zużywają się optymalnie, jeżdżą dłużej i dalej. Zyskujesz czas, zwiększasz swoją rentowność i dyspozycyjność, a także bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Bezpieczny depozyt i utylizacja

Bezpieczny depozyt i utylizacja

Umożliwiamy przechowywanie opon w depozycie. Właściwe magazynowanie wymaga odpowiednich warunków, aby nie nastąpiło uszkodzenie opony. Dlatego trzymamy je w dostosowanej do tego przestrzeni o odpowiedniej temperaturze i wilgotności oraz poza zasięgiem wszelkich źródeł ciepła, szkodliwych urządzeń mogących powodować wyładowania elektryczne i bezpośredniego światła słonecznego.
Prowadzimy też ich utylizację, abyś Ty nie musiał się tym martwić. Jest ona w pełni bezpieczna – mieszanki opon zawierają takie substancje jak oleje, żywice, elastomery i stal, które mogą być szkodliwe dla środowiska, a jednocześnie stanowią cenne surowce do ponownego wykorzystania, np. jako alternatywne paliwo. Dlatego tak istotna jest prawidłowa utylizacja opon. Zostawiając je u nas, nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Pełna dokumentacja na życzenie

Pełna dokumentacja na życzenie

Nasza Grupa skrupulatnie prowadzi ewidencję wszystkich opon, które do nas trafiają. Posiadamy szczegółowe raporty oraz spis numerów seryjnych. Bazę danych uzupełniamy na bieżąco, abyś miał dostęp do pełnej dokumentacji na życzenie. Dla zdemontowanych opon również prowadzimy szczegółową kartotekę z dokumentacją fotograficzną.

Mobilny serwis opon

+48 507 969 797 ZADZWOŃ

Mobilny serwis opon

Posiadamy także profesjonalnie wyposażony mobilny serwis opon. To my przyjeżdżamy do Ciebie, aby wykonać usługę. Takie rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić czas oraz zapewnia większą elastyczność w umówieniu terminu i lokalizacji – możesz umówić się na konkretną godzinę bez obaw, że się spóźnisz lub coś Ci przeszkodzi w dojeździe. Serwisowanie ma miejsce tam, gdzie Ci najwygodniej – w Twojej siedzibie lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu, na przykład podczas oczekiwania na załadunek. Oszczędzasz nie tylko czas, bo dzięki mobilnemu serwisowi opon unikasz dodatkowych kosztów jak czas dojazdu i pracy kierowcy czy paliwo potrzebne na dojazd i powrót. A przede wszystkim, takie rozwiązanie pozwala Ci osobiście kontrolować zakres wykonywanej pracy. A jeżeli opona zostanie uszkodzona na drodze, szybko zareagujemy na Twoje zgłoszenie, abyś jak najszybciej wrócił na drogę. Twoja mobilność i bezpieczeństwo to nasze priorytety.

        Mobilny serwis opon to wsparcie 24/7.       Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort kierowcy!

Całodobowa płyta do zautomatyzowanej diagnostyki opon Goodyear

Wyznaczamy trendy w serwisowaniu i badaniu opon. Nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce posiada całodobową płytę do zautomatyzowanej diagnostyki, która zeskanuje opony Twojego pojazdu i przeanalizuje go pod kątem ciśnienia powietrza, głębokości bieżnika, obciążenia osi oraz łącznej masy. Gotowy raport otrzymujesz na podany adres poczty elektronicznej. Dzięki naszej płycie badanie opon zajmuje dosłownie kilka sekund i możesz wykonać je sam. O każdej porze dnia i nocy.Poznaj wszystkie nasze usługi

Zobacz nasze lokalizacje