Autoryzowany serwis VOLVO

Autoryzowany serwis VOLVO

Kompleksowa obsługa pojazdów VOLVO

Autoryzowany serwis TIR VOLVO

O serwisie

Nasz autoryzowany serwis VOLVO Trucks znajduje się w Pilźnie i od 2005 roku specjalizujemy się w obsłudze i naprawie samochodów ciężarowych. Posiadamy profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz dostęp do najnowszej wiedzy i technologii marki VOLVO. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową. W naszej ofercie są między innymi naprawy gwarancyjne, kontraktowe i pogwarancyjne pojazdów VOLVO. Ponadto oferujemy naprawy powypadkowe oraz serwis przyczep i naczep. Prowadzimy też sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Nasz magazyn wyposażony jest w szeroki asortyment oryginalnych części, a brakujące sprowadzamy w mniej niż 24 godziny.

Co wyróżnia nasz serwis

 • Obsługa serwisowa
 • Kontrakty serwisowe
 • Oryginalne części
 • Całodobowy serwis mobilny 24h
Autoryzowane serwisy pojazdów ciężarowych VOLVO

VOLVO Truck Service - doświadczenie i jakość naprawy

Priorytetem Omega Trucks jest utrzymanie pełnej sprawności i stałej gotowości do pracy powierzanych nam samochodów ciężarowych. Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie optymalnie zaplanować i przygotować obsługę serwisową zgodnie z faktycznym stanem użytkowym pojazdu. Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo Trucks Pilzno, poprzez monitorowanie w czasie rzeczywistym, potrafi również przewidzieć nieoczekiwane przestoje i zmienić je w zaplanowane wizyty serwisowe. Dzięki temu zyskujesz poczucie bezpieczeństwa na drodze, a także większą dyspozycyjność, aby móc w pełni realizować zaplanowane wcześniej zobowiązania biznesowe.

Autoryzowany serwis Volvo Trucks to miejsce, w którym samochody ciężarowe są w naprawdę dobrych rękach.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu ciężarówek VOLVO?


Profesjonalny sprzęt serwisowy zgodny z autoryzacjami MAN, IVECO i VOLVO
Oferujemy naprawy

Jako autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Pilzno oferujemy wiele opcji przeglądów i napraw, przez co osiągniesz pełną elastyczność, realne panowanie nad kosztami, a także niczym nieograniczoną możliwość korzystania z potencjału własnej floty.

Zyskaj spokój - jakość i niezawodność serwisu samochodów ciężarowych
Współpraca z Nami

Co ważne, współpracując z Volvo Trucks Service już na starcie zapewniasz sobie wyższą wartość przy ewentualnej odsprzedaży pojazdu oraz dzięki Nam zapewnisz sobie optymalną obsługę serwisową zgodnie z europejskimi standardami w ramach napraw gwarancyjnych.

Pełna dokumentacja na życzenie
Sprawność pojazdu

Jedno jest pewne, Twój samochód odzyska pełną sprawność na długie kilometry. Bieżące przeglądy, diagnostykę komputerową, naprawy gwarancyjne, kontraktowe i pogwarancyjne – wszystkie opcje dostępne w jednym miejscu – w Volvo Trucks autoryzowany serwis w Pilznie

Autoryzowany serwis VOLVO Trucks w Pilźnie – usługi


 • Naprawy gwarancyjne, kontraktowe i pogwarancyjne
 • Naprawy i przeglądy bieżące
 • Diagnostykę komputerową (komputer diagnostyczny dla aut marki VOLVO itp.)
 • Naprawy instalacji elektrycznej

 • Naprawy układu hamulcowego i pneumatycznego
 • Naprawy i remonty układu napędowego (silnik, skrzynia biegów, most)
 • Naprawy sprzęgów (siodło, zaczep)
 • Naprawy powypadkowe (ciągniki, naczepy)

Minimalizuj przestoje, wydłużaj okresy między obsługowe, oszczędzaj czas oraz pieniądze z Volvo Trucks Service Pilzno!

Co wyróżnia Volvo Trucks Service?


Nowoczesna technologia łączności i sztucznej inteligencji pozwala nam nieprzerwanie monitorować krytyczne podzespoły danego samochodu ciężarowego w czasie rzeczywistym. Rodzi to nowe możliwości intensyfikowania wydajności pracy poprzez np. planowanie przeglądu technicznego na podstawie faktycznego poziomu wyeksploatowania pojazdu, a nawet przewidywanie nieplanowanych postojów i skuteczne zapobieganie im.

Co więcej, jeżeli nieplanowy postój zatrzyma Cię w trasie, nie musisz liczyć wyłącznie na siebie. Całodobowy serwis mobilny 24h czeka na Twój telefon, aby pomóc rozwiązać wszelkie mechaniczne problemy i przywrócić sprawność ciągnika siodłowego. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych – tylko oryginalne części VOLVO


Posiadamy autoryzację VOLVO, a napraw dokonujemy wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części Volvo, zgodnie z zaleceniami producenta. Wszystkie wykonane przez nas naprawy objęte są 24-miesięczną gwarancją. Tu nie ma mowy o pomyłce czy fuszerce. Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo Trucks Pilzno to jakość, doświadczenie, terminowość i bezpieczeństwo!

Zobacz nasze pozostałe serwisy

W naszych autoryzowanych serwisach wykonujemy wszystkie usługi serwisowe dla marek IVECO, MAN i VOLVO, w tym naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, kontraktowe i powypadkowe.