Oferty pracy Omegatrucks - kariera

Kariera

Stań się częścią Omega Trucks

Grupa OMEGA TRUCKS - praca

Dołącz do OMEGA TRUCKS!

Chcesz stać się częścią firmy o ugruntowanej pozycji na polskim rynku? Chcesz pracować dla stabilnego i rzetelnego pracodawcy, dla którego Twój rozwój jest równie ważny, jak rozwój firmy?
Grupa OMEGA TRUCKS to jeden z liderów na polskim rynku. Świadczymy kompleksowe usługi dla Klientów marek VOLVO, MAN i IVECO, łącząc wieloletnią tradycję i doświadczenie z innowacją i prawdziwą pasją do samochodów. Stając się częścią Grupy, możesz być pewny długiej i owocnej kariery, pełnej wyzwań, okazji do rozwoju i możliwości kształtowania przyszłości firmy.

Aktualne oferty pracy

Jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań, nie straszna Ci praca w zespole i znasz się na samochodach ciężarowych? Chcesz pracować z prawdziwymi miłośnikami motoryzacji i mieć szansę na spełnienie swojej pasji? Świetnie! Czekamy właśnie na kogoś takiego, jak Ty! Nie czekaj – sprawdź aktualne oferty pracy

Manager ds. Kluczowych Klientów
Rzeszów i Pilzno
Oczekujemy:
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem i budową zespołu sprzedażowego;
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy z klientem;
  • doświadczenie handlowe w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość branży motoryzacyjnej;
  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami;
  • umiejętność organizacyjne, nastawienie na cele i otwartość na nowe wyzwania.
Zakres obowiązków:
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie usług serwisowych;
  • rekomendowanie nowych segmentów sprzedaży i ich ciągły rozwój;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie i rozwój relacji w w/w obszarach z kluczowymi klientami;
  • opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży usług serwisowych w celu skutecznego wdrażania nowych klientów;
  • analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji i badanie potrzeb klientów;
  • zarządzanie i monitorowanie bazy klientów w CRM;
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych;
  • współpraca z działem marketingu (udział w budowaniu narzędzi wspierających sprzedaż);
  • profesjonalne reprezentowanie serwisów przed klientem i kreowanie ich pozytywnego wizerunku;
  • współpraca z kluczowymi działami serwisów w zakresie możliwości rozwoju usług;
  • cykliczne sporządzanie raportów, analiz, planów działań i prognoz sprzedażowych na potrzeby Zarządu.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie – umowa o pracę;
  • motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558
Doradca serwisowy
Pilzno
Oczekujemy:
  • kompleksowa i fachowa obsługa klientów serwisu
  • budowanie relacji z klientami serwisu
  • przyjmowanie zamówień od Klientów oraz wprowadzanie danych do systemu
  • udzielanie informacji związanych z usługami oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów, informowanie klienta o dostępnych akcjach serwisowych
  • ustalanie i negocjowanie warunków bieżącej współpracy
  • obsługa posprzedażowa
  • obsługa zgłoszeń gwarancyjnych i reklamacyjnych
  • koordynacja usługi serwisowej (potwierdzenie terminów z klientem i serwisem, zaplanowanie usługi serwisowej, otwarcie zlecenia i rozliczenie go, stały kontakt z klientem i serwisem podczas wykonywania usługi, kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie, wydanie auta po serwisie)
  • realizacja programów serwisowych
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta
  • współpraca z innymi działami
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży Automotive będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
  • orientacja na Klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, dokładność, zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie – umowa o pracę i motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę