Oferty pracy Omegatrucks - kariera

Kariera

Stań się częścią Omega Trucks

Grupa OMEGA TRUCKS - praca

Dołącz do OMEGA TRUCKS!

Chcesz stać się częścią firmy o ugruntowanej pozycji na polskim rynku? Chcesz pracować dla stabilnego i rzetelnego pracodawcy, dla którego Twój rozwój jest równie ważny, jak rozwój firmy?
Grupa OMEGA TRUCKS to jeden z liderów na polskim rynku. Świadczymy kompleksowe usługi dla Klientów marek VOLVO, MAN i IVECO, łącząc wieloletnią tradycję i doświadczenie z innowacją i prawdziwą pasją do samochodów. Stając się częścią Grupy, możesz być pewny długiej i owocnej kariery, pełnej wyzwań, okazji do rozwoju i możliwości kształtowania przyszłości firmy.

Aktualne oferty pracy

Jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań, nie straszna Ci praca w zespole i znasz się na samochodach ciężarowych? Chcesz pracować z prawdziwymi miłośnikami motoryzacji i mieć szansę na spełnienie swojej pasji? Świetnie! Czekamy właśnie na kogoś takiego, jak Ty! Nie czekaj – sprawdź aktualne oferty pracy

Doradca serwisowy autoryzowanego serwisu samochodów dostawczych
Pilzno
Oczekujemy:
  • znajomość zagadnień dot. budowy, naprawy oraz eksploatacji pojazdów dostawczych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • odpowiedzialności, dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności, sumienności w wykonywaniu obowiązków
Zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta
  • wstępna diagnoza usterek pojazdów
  • prowadzenie dokumentacji zlecenia serwisowego
  • fakturowanie zleconych prac
  • planowanie organizacji pracy warsztatu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • stałą pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • umowę o pracę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558
Diagnosta do SKP
Pilzno
Oczekujemy:
  • uprawnienia diagnosty samochodowego
  • umiejętność oceny stanu technicznego pojazdów samochodowych
Oferujemy:
  • wynagrodzenie prowizyjne