Autoryzowany serwis IVECO

Autoryzowany serwis IVECO

Kompleksowa obsługa pojazdów IVECO

Autoryzowany serwis samochodów IVECO

O serwisie

Jesteśmy jedynym na Podkarpaciu autoryzowanym dealerem i serwisem marki IVECO. Dostępni jesteśmy w dwóch lokalizacjach w Rzeszowie i w Lipinach k/Pilzna. Posiadamy autoryzacje IVECO na serwisowanie pojazdów gamy lekkiej, średniej oraz ciężkiej. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. Jako autoryzowana stacja obsługi mamy profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz dostęp do najnowszej wiedzy i technologii marki IVECO. Ponadto oferujemy sprzedaż nowych pojazdów IVECO gamy lekkiej, średniej oraz profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania pojazdu i zabudowy do rodzaju prowadzonej działalności. Dajemy również możliwość skorzystania z usługi finansowania wraz z ubezpieczeniem. Dysponujemy także dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych z możliwością sprzedaży wysyłkowej.

Oferta serwisu

  • Sprzedaż samochodów
  • Obsługa serwisowa
  • Pakiety serwisowe
  • Oryginalne części i akcesoria

Poznaj wyposażenie serwisu TIR IVECO


IVECO od wielu już lat specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych, ciężarowych, wojskowych oraz autobusów. Obok produkcji ciężkich pojazdów długodystansowych, IVECO dostarcza również na rynek liczne auta dostawcze o charakterystyce lekkiej (miejskie).

Wiemy, jak je naprawiać i znamy się na obsłudze tych aut jak nikt inny na Podkarpaciu. Posiadamy autoryzacje IVECO na serwisowanie pojazdów gamy lekkiej, średniej oraz ciężkiej.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu ciężarówek IVECO?


25 lat doświadczenia
Serwis samochodów

Profesjonalny świat zintegrowanych usług i rozwiązań technicznych, stworzony dla poprawy kondycji mechanicznej Twojej floty, a tym samym w celu podniesienia konkurencyjności, rentowności i stabilności firmy, którą zarządzasz.

Autoryzowany serwis IVECO

Skuteczny i profesjonalny, a co więcej – terminowy. Ściśle przestrzegamy terminarzu prac, ustalonego jeszcze przed przystąpieniem do realizacji napraw serwisowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nigdy nie został on przekroczony, nawet w przypadku najtrudniejszych zleceń.

Profesjonalny sprzęt serwisowy zgodny z autoryzacjami MAN, IVECO i VOLVO
IVECO Rzeszów

To również bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu, a także dbałość o ekologię poprzez utylizację zużytych części i płynów eksploatacyjnych. Zrównoważony rozwój, który wdrażamy, to nie tylko troska o interesy naszych Klientów, ale również dbanie o środowisko naturalne.

Elastyczna oferta Omega Trucks może zostać dopasowana do indywidualnych wymagań biznesowych i konkretnych zadań transportowych.

W naszym słowniku termin „naprawa niemożliwa” nie istnieje!

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych – tylko oryginalne części IVECO


Niezaprzeczalnym atutem naszej działalności jest dostęp do oryginalnych części IVECO, dostarczanych przez najlepszych i skrupulatnie wyselekcjonowanych producentów. Jako Klient nie musisz więc oczekiwać na ich dostawę i ponosić związanych z tym kosztów. Co więcej, eliminuje to ewentualne ryzyko złego doboru części do IVECO w sklepie internetowym, nawet w przypadku podania właściwego numeru seryjnego.

Nieograniczony dostęp do IVECO części na miejscu to bezpieczeństwo, jakość, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

Autoryzowany serwis IVECO w Rzeszowie – usługi


IVECO Rzeszów

Jako autoryzowany serwis samochodów dostawczych/ciężarowych IVECO Rzeszów podejmujemy się wyzwań zarówno tych trudnych i wymagających, jak np. wymiana jednostki napędowej, mostu czy skrzyni biegów, jak i tych nieco łatwiejszych, obejmujących np. serwis olejowy. Jakość naszej pracy każdorazowo potwierdzamy pisemną gwarancją. Silniki montowane w ciężarówkach charakteryzują się zdecydowanie większą mocą od tych napędzających auta osobowe, a ich budowa jest jeszcze bardziej skomplikowana. I tu przydaje się nasza wiedza i doświadczenie techniczne.

Autoryzowane serwisy pojazdów ciężarowych i dostawczych IVECO

Autoryzowany serwis IVECO

Autoryzowany serwis IVECO w Rzeszowie, jako jedyny na Podkarpaciu autoryzowany punkt serwisowy tej marki, specjalizuje się w holistycznej naprawie silników aut ciężarowych i dostawczych IVECO, przeprowadzając kompleksowe prace remontowe nawet najbardziej zużytych jednostek napędowych. Podobnie rzecz się ma w przypadku skrzyń biegów do ciężarówek, które przywracamy do pełnej sprawności od blisko 30 lat. To dziedzina, w której czujemy się naprawdę mocni. Daje to nam całkowitą pewność jakości oferowanych przez autoryzowany serwis samochodów dostawczych/ciężarowych IVECO Rzeszów usług.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy dzień przestoju pojazdu w alei serwisowej pociąga za sobą straty dla właściciela. Dlatego też działamy szybko, a przy tym skutecznie, bez zbędnej zwłoki i opóźnień. Pracujemy efektywnie, naprawiamy profesjonalnie.

Jako autoryzowany dealer IVECO oferujemy skup i sprzedaż samochodów używanych oraz nowych IVECO gamy lekkiej, średniej. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie precyzyjnego doboru pojazdu i zabudowy do konkretnego rodzaju działalności.

Poznaj popularne pytania


Ile kosztuje serwis IVECO?
Koszt serwisu uzależniony jest od tego jakiego typu to pojazd i jaki przebieg posiada.
Co ile serwis IVECO Daily?
Serwis Iveco Daily uzależniony jest od misji jaką pojazd wykonuje, w przypadku pojazdów do misji droga standardowy interwał wynosi 50 tysięcy kilometrów lub 12 miesięcy, w przypadku pojazdów do misji ciężkiej interwały skrócone są o połowę.
Co ile przegląd samochodu IVECO S-WAY?
Serwis pojazdu s-way uzależniony jest od zastosowanego silnika, w przypadku diesla jest to 150 tysięcy kilometrów, w przypadku LNG 90 tysięcy kilometrów.
Kiedy trzeba przeprowadzić badanie techniczne samochodu?
W pojazdach powyżej 3,5 tony badanie wykonujemy co 12 miesięcy w pojazdach do 3,5 tonowych pierwsze badanie po 3 latach.

Pobierz formularz
zgłoszenia szkody komunikacyjnej

Pobierz


Zobacz nasze pozostałe serwisy

W naszych autoryzowanych serwisach wykonujemy wszystkie usługi serwisowe dla marek IVECO, MAN i VOLVO, w tym naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, kontraktowe i powypadkowe.