Autoryzowany serwis IVECO

Autoryzowany serwis IVECO

Kompleksowa obsługa pojazdów IVECO

Autoryzowany serwis samochodów IVECO

O serwisie

Serwis IVECO Rzeszów to jedyny na Podkarpaciu autoryzowany dealer i serwis pojazdów marki IVECO. Należymy do prestiżowej sieci IVECO Truck Stations – specjalistycznych punktów serwisowych znajdujących się przy istotnych europejskich trasach. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel pomoże w kupnie samochodu dostawczego odpowiedniego dla Twojej działalności i potrzeb oraz zapewni najwyższej klasy obsługę serwisową, w tym sprzedaż i wymianę oryginalnych części oraz przeglądy w ramach gwarancji. Po jej zakończeniu, niezmiennie oferujemy Ci profesjonalną opiekę i pomoc serwisową. Proponujemy również pakiety serwisowe ELEMENTS w zakresie serwisowo-naprawczym oraz rozszerzonej gwarancji. Nasi konsultanci z chęcią pomogą dobrać optymalny dla Ciebie kontrakt.
Prowadzimy sprzedaż samochodów dostawczych IVECO Daily i IVECO Eurocargo oraz oryginalnych części i akcesoriów IVECO. Z przyjemnością informujemy, że nasz serwis wyposażony jest również w zaplecze dla kamperów – IVECO Camper Center.

Oferta serwisu

  • Sprzedaż samochodów
  • Obsługa serwisowa
  • Pakiety serwisowe
  • Iveco Truck Station
  • Oryginalne części i akcesoria
  • Iveco Camper Center

Zobacz nasze pozostałe serwisy

W naszych autoryzowanych serwisach wykonujemy wszystkie usługi serwisowe dla marek IVECO, MAN i VOLVO, w tym naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, kontraktowe i powypadkowe.