Autoryzowany serwis MAN

Autoryzowany serwis MAN

Kompleksowa obsługa pojazdów MAN

Autoryzowany serwis TIR MAN

O serwisie

Nasz autoryzowany serwis MAN w Rzeszowie to szybka, niezawodna i kompleksowa obsługa Twojego samochodu ciężarowego. Jako jedyna firma w regionie posiadamy uprawnienia do wykonywania napraw gwarancyjnych pojazdów marki MAN.
Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje zdobyte na szkoleniach Akademii MAN, a nasz serwis wyposażony jest w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Oferujemy szeroki wachlarz usług naprawczych, w tym kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów MAN, naprawy powypadkowe, ustawienie geometrii osi kół w pojazdach dwu-, trzy- i czteroosiowych, a także naprawy przyczep i naczep.

Oferta serwisu:

  • Obsługa serwisowa
  • Oryginalne części
  • Serwis mobilny 24h

Truck Service – autoryzowany serwis MAN


Sprostanie codziennym wyzwaniom w branży samochodów ciężarowych wymaga nie tylko dysponowania w swojej flocie sprawnymi i wydajnymi pojazdami, ale również zastosowania kompleksowych rozwiązań serwisowych. Dlatego też dobrze mieć u boku profesjonalnego partnera, który zaoferuje wszechstronne portfolio niezbędnych usług w tym zakresie.

Autoryzowany serwis MAN Rzeszów to sprawdzony kontrahent z uprawnieniami do wykonywania napraw gwarancyjnych pojazdów marki MAN. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem serwisowym wyposażonym w profesjonalne narzędzia i sprzęt diagnostyczny. Takie zaplecze techniczne sprawia, że Truck Service MAN gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i krótkie terminy realizacji napraw. Celem naszych działań jest skuteczna naprawa ciągników siodłowych marki MAN, a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest dla nas zadowolenie Klienta.

Aby to osiągnąć, kładziemy duży nacisk na nieustanne doskonalenie umiejętności pracowników administracji serwisu, mechaników i elektryków poprzez ich systematyczne uczestnictwo w szkoleniach Akademii MAN.

Autoryzowany serwis MAN w Rzeszowie – usługi


Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych MAN Rzeszów to nowoczesne stanowiska naprawczo-przejazdowe pozwalające na sprawne i szybkie usunięcie każdej usterki. Świadczymy również usługi z zakresu serwisowania naczep oraz przyczep, a także naprawy powypadkowej. Ponadto przygotowujemy samochody ciężarowe do ocen ekologicznych.

  • kompleksowe naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej pojazdów marki MAN
  • naprawy powypadkowe
  • serwis i obsługa samochodów ciężarowych innych marek

  • przegląd techniczny, naprawy i obsługa przyczep i naczep
  • precyzyjna kontrola i regulacja geometrii osi kół w pojazdach dwu-, trzy- i czteroosiowych
  • całościowe badania techniczne wszystkich pojazdów

Serwis z wykorzystaniem oryginalnych części MAN pozwala zminimalizować ryzyko zbyt szybkiego i niepożądanego wyeksploatowania pojazdu w przyszłości. Przeprowadzone naprawy pozwalają na długotrwałe i bezpieczne użytkowanie aut, bez względu na warunki i częstotliwość ich pracy.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu ciężarówek MAN?


Truck Service MAN to również dostęp do mobilnego serwisu technicznego przez całą dobę. Profesjonalna pomoc drogowa Mobile24 została stworzona z myślą o obsłudze technicznej samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Serwis jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dzięki obszernej sieci serwisowej w całej Europie otrzymasz szybką i niezawodną pomoc.

W całej Europie obowiązuje jednakowy numer telefonu do serwisu Mobile24: tel. 00800 66 24 53 24

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych – tylko oryginalne części MAN


Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Rzeszów wykorzystuje podczas prac serwisowych wyłącznie oryginalne części MAN, produkowane zgodnie z wymaganiami producenta oraz przy zastosowaniu najnowszych dostępnych technologii. Wszystkie wykonane naprawy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Odbierając samochód z Truck Service MAN Rzeszów otrzymujesz pojazd serwisowany przez najlepszych mechaników w swej dziedzinie. Nie ma chyba lepszej rekomendacji do skorzystania z naszej oferty.

Utrzymujemy twój biznes w ruchu – po prostu!

Poznaj popularne pytania


Co ile przegląd samochodu ciężarowego MAN?
Według wskazań komputera pokładowego konserwacji pojazdu, ewentualnie zgodnie z zaleceniami zawartymi w książce serwisowej pojazdu, w zależności od typu pojazdu, wyposażenia, konfiguracji i stosowanych materiałów eksploatacyjnych. Jeśli dostaniemy takie zapytanie do konkretnego pojazdu, możemy wskazać odpowiednie interwały przeglądowe.
Ile kosztuje przegląd samochodu ciężarowego MAN powyżej 3,5 tony?
W zależności od typu pojazdu, wyposażenia, zakresu przeglądu, możemy wycenić do numeru VIN i przebiegu pojazdu.
Czym są przeglądy rejestracyjne?
Raczej chodzi o badania techniczne pojazdów – zgodnie z wymogami dopuszczenia pojazdu do ruchu, szczegóły – Stacje kontroli pojazdów.
Ile kosztuje przegląd techniczny ciężarówki MAN?
Jeśli chodzi o badanie techniczne pojazdu w SKP – ogólnopolski cennik badań zgodnie z rozporządzeniem odpowiedniego ministra, jeśli chodzi o przeglądy okresowe – patrz pkt. 2
Gdzie wykonać przegląd techniczny?
Przegląd okresowy eksploatacyjny zgodny z wytycznymi producenta: w serwisie, badanie techniczne: w SKP.

Pobierz formularz
zgłoszenia szkody komunikacyjnej

Pobierz


Zobacz nasze pozostałe serwisy

W naszych autoryzowanych serwisach wykonujemy wszystkie usługi serwisowe dla marek IVECO, MAN i VOLVO, w tym naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, kontraktowe i powypadkowe.