Kolejny autoryzowany serwis i punkt dealerski IVECO w grupie OMEGA Pilzno

07 marca 2022

Spółka STC w Rzeszowie jest częścią grupy Omega Pilzno, będącej liderem w branży TSL.

To nie jedyny oddział terenowy na Podkarpaciu, gdyż klienci mają teraz do dyspozycji nowy serwis i punkt dealerski Iveco, który powstał w Lipinach k/Pilzna.

Kolejny autoryzowany punkt IVECO mieści się w Lipinach 226B k/Pilzna. Lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż oddział znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej 94 z łatwym dojazdem i dużym parkingiem dla klientów.

Nowoczesny kompleks sprzedaży i napraw IVECO w Pilznie

Otworzenie kolejnego oddziału jest naturalnym etapem rozwoju spółki STC. Zadbaliśmy o to, aby nowopowstały obiekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów i świadczeniu kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Efektem tego jest nowoczesny kompleks, na terenie którego funkcjonuje serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz punkt dealerski IVECO. Odział oferuje sprzedaż nowych samochodów dostawczych z możliwością skorzystania z profesjonalnego doradztwa z zakresu przystosowania pojazdów do specyfiki prowadzonej działalności. Na klientów czeka również zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomagają w doborze najlepszej opcji finansowania oraz znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia dla floty pojazdów.

Wyspecjalizowane zaplecze napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Naszym celem jest dążenie do zapewnienia coraz lepszych standardów obsługi i usprawnienie procesu usług serwisowych. Zakład w Lipinach k/Pilzna dysponuje aż 7 stanowiskami do naprawy pojazdów z gamy lekkiej, średniej i ciężkiej. Został także wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wykrycie nawet nietypowych usterek. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.:

  • montaż instalacji ogrzewania postojowego,
  • doposażanie pojazdów w haki holownicze,
  • kamery cofania oraz elementy poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy,
  • obsługę i kalibrację tachografów,
  • serwis ogumienia wraz z regulacją geometrii w technologii 3D,
  • przeprowadzanie bieżących napraw zabudowy i zawieszenia,
  • usuwanie skomplikowanych usterek mechanicznych i awarii elektrycznych.

 

Na terenie kompleksu mieści się magazyn z rozbudowanym asortymentem oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu czas realizacji usług serwisowych jest skrócony do minimum. Prowadzimy też sprzedaż części zamiennych stacjonarną oraz wysyłkową.

Centrum Likwidacji Szkód i punkt OMEGA Pilzno Rental

Serwis oferuje również obsługę z zakresu napraw powypadkowych. Centrum Likwidacji Szkód zajmuje się kompleksowym usunięciem szkód z możliwością rozliczenia bezgotówkowego wraz z załatwieniem niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem zdarzenia drogowego. Zapewniamy także bezpieczny transport pojazdów z wykorzystaniem lawet. Dodatkowym udogodnieniem jest punkt OMEGA Pilzno Rental, który oferuje krótko i długoterminowy wynajem samochodów z gamy lekkiej, średniej i ciężkiej z gwarancją atrakcyjnych warunków współpracy.

Zapraszamy do STC IVECO w Lipinach

IVECO STC

Pilzno

Lipiny 226B
39-220 Pilzno

+48 14 646 72 00